Щиро дякую за життя. Ви двічі мені його рятували в 2002 та 2008 роках. Обидва рази операція була дуже складна, але успішна!
Володимир Крих 26.11.18 Всего 2 отзывов с IP:91.245.100.179
Щиро дякую за життя. Ви двічі мені його рятували в 2002 та 2008 роках. Обидва рази операція була дуже складна, але успішна!
Володимир Крих 26.11.18 Всего 2 отзывов с IP:91.245.100.179
Дуже дякуємо,Олександре Дмитровичу, за Вашу невтомну працю та золоті руки !!!З повагою...Божого Благословіння !!!
ВІТАЛІЙ 24.07.18 Всего 1 отзывов с IP:37.54.62.219
30.11.2017 року моєму батькові, Рожаку Степану Павловичу було зроблено операцію з протезування аортального клапана. Щиро вдячні за Ваш професіоналізм. Бережи Вас Господь. Дочка Ірина.
Байло Ірина 28.12.17 Всего 1 отзывов с IP:83.170.197.42
Дуже вдячний кардіохірургу Бабляку Олександру Дмитровичу та його команді за проведену мені 22 листопада операцію по шунтуванню (3 шунти) серця мініінвазівним методом - лише неділя перебування у стаціонарі "Добробута", і я вже дома! Олександр Дмитрович - геній кардіохірургії!
Юрый Шлепак 01.12.17 Всего 1 отзывов с IP:46.119.191.6
Дуже хороший спеціаліст,професіонал! Ми дуже задоволені операцією,яку нам зробили! Міцного Вам здоров'я і всього найкращого.
Мирослав Мушак 22.11.17 Всего 1 отзывов с IP:5.199.236.70
проверка отзіва, проверка отзіва, проверка отзіва
проверка 16.09.17 Всего 1 отзывов с IP:95.85.59.238
Хотим выразить огромную благодарность кардиохирургу с золотыми руками, Бабляку А.Д.,за блестяще проведенную операцию нашему папе, у него случился третий инфаркт, вы успешно сохранили ему жизнь, мы вам очень благодарны за полноценную жизнь нашего папы.Также большая благодарность за чуткое внимание и заботу.Уже прошло два месяца ,и состояние папы великолепное, он и мы очень благодарны этому прекрасному врачу за его профессионализм, труд и шанс в жизнь который он дает людям. Дай бог вам здоровья, удачи, благополучия и сил за очень не легкий труд!
Ирина и Лена 22.06.17 Всего 1 отзывов с IP:5.1.0.47
Хочемо висловити щиру подяку Олександру Дмитровичу Бабляку за успішно проведену операцію моїй мамі, Колодій Ірині. Ви Лікар з великої букви! Дякуємо Вам за Ваші золоті руки, чуйне серце і дай Вам Бог здоров'я! Дякуємо Вам і всій Вашій команді!!!
Максимів Оксана Адамівна 29.05.17 Всего 1 отзывов с IP:46.158.21.251
Щира подяка чудовим лікарям: кардіохірургу - Олександру Бабляку, кардіологу - Лілії Підгайній, анестезіологу - Євгену Мельнику а також всьому колективу відділення хірургії серця лікувально-діагностичного центру "Добробут" за висококваліфіковану допомогу та проведення операції з аортокоронарного шунтування. Не зважаючи на ймовірність кровотечі печінки, оскільки у мене гепатит С, F4, а також ризикуючи своїм здоров'ям 14.03.2017 мене прооперували. Такої уваги до пацієнта я не відчував у жодному медичному закладі. Бракує слів щоб подякувати за чуйне ставлення до хворих та комфорт перебування у клініці.
Орест 26.03.17 Всего 1 отзывов с IP:188.163.78.29
Шановний Олександре Дмитровичу!Щиро дякуємо за те, що врятували нашого тата Танасій Іванович. Адже тато такий був хворий. Зараз все добре і це завдяки лікарю. Всіх благ Вам, довгих років життя, достатку і вершин у вашій праці
Юрій, Чернівці 05.01.17 Всего 2 отзывов с IP:188.191.239.91
Шановний Олександре Дмитровичу!Щиро дякуємо за те, що врятували нашого тата Танасій Іванович. Адже тато такий був хворий. Зараз все добре і це завдяки лікарю. Всіх благ Вам, довгих років життя, достатку і вершин у вашій праці
Юрій, Чернівці 05.01.17 Всего 2 отзывов с IP:188.191.239.91
Александр Дмитриевич спасибо вам за удачно проведенные три операции нашему сыну Кара Вячеславу долгих лет жизни и всего самого наилучшего... Молдова г. Комрат...
Кара Вячеслав 05.01.17 Всего 2 отзывов с IP:37.233.50.254
Александр Дмитриевич спасибо вам за удачно проведенные три операции нашему сыну Кара Вячеславу долгих лет жизни и всего самого наилучшего... Молдова г. Комрат...
Кара Вячеслав 05.01.17 Всего 2 отзывов с IP:37.233.50.254
Олександр Дмитрович!!! Велике Вам спасибі за те що врятували мого чоловіка (тромбоемболія легеневих артерій) ось уже шість років минуло,і у нас все добре, дякуючи Вам і Богу, і донечка має батька
Тетяна м.Коломия 12.02.16 Всего 1 отзывов с IP:91.230.25.220
Уважаемый Александр Дмитриевич огромное человеческое спасибо что спасли мою жизнь!острая расслаивающаяся аневризма восходящей и брюшной аорты. Теперь у меня второй ДР 22августа.Рано было уходить в 43года.Дай Вам Бог крепкого здороровья и долгих лет жизни!
максим ермак Одесса 07.11.15 Всего 2 отзывов с IP:213.200.43.14
Уважаемый Александр Дмитриевич огромное человеческое спасибо что спасли мою жизнь!острая расслаивающаяся аневризма восходящей и брюшной аорты. Теперь у меня второй ДР 22августа.Рано было уходить в 43года.Дай Вам Бог крепкого здороровья и долгих лет жизни!
максим ермак Одесса 07.11.15 Всего 2 отзывов с IP:213.200.43.14
Прооперував Олександр Дмитрович мого синочка Романцева Артема двічі, і двічі подарував життя моїй крихитці. Олесандр Дмитрович лікар який уміло розпоряджається своїм Божим даром спасати дітей. Спасибі Вам, глибокий уклін Вашій мамі , що народила і виховала таку чуйну людину. Слава Україні! Слава лікарям.
Романцева Оксана 14.04.15 Всего 1 отзывов с IP:193.33.197.51
Хочу выразить величайшую благодарность кардиохирургу с золотыми руками, Бабляку А.Д.,за блестяще проведенную операцию моему 25- летнему мужу с болезнью Барлоу,вы успешно ему сохранили клапан и провели пластику минтрального клапана,я вам очень благодарна за полноценную жизнь моего мужа.Также большая благодарность за чуткое внимание и заботу.Уже прошло пол года ,и состояние мужа великолепное ,и дня не было когда я не вспоминала вас с благорадностью за ваш труд и вашу работу !Дай бог вам здоровья и сил за столь не легкий труд!
С Уважение Филь Юлия!г.Одесса
Юлия г.Одесса 19.01.14 Всего 1 отзывов с IP:212.178.28.162
Оперував мене в 2005р(4 шунта).Найкращий кардіохірург України!Дуже чуйна людина! Божого благословіння Вам та Вашій родині!!!
Василь 08.06.13 Всего 1 отзывов с IP:109.229.10.43
Спас нашего сына, когда ему было 22 дня. Состояние было очень тяжелым, так как вовремя не обнаружили порок. Настолько тяжелым, что Городской центр сердца нас брать отказался. К счастью, попали в ЦДКК к Александру Дмитриевичу. Через два года сделали вторую операцию, ее провел Сегал Евгений Владимирович, также прекрасный врач. Благодаря профессионализму всех сотрудников центра у нас теперь растет здоровый сынок. Бесконечно благодарны за спасенную жизнь!
Елена 04.06.13 Всего 1 отзывов с IP:92.249.110.57
Хірург від Бога! Прекрасна людина.Оперував мого чоловіка 05.12.12- аорто-коронарне шунтування - 4 судини, попутньо удалив пухлину в середньостінні, все добре. Довгих років життя Вам, Олександр Дмитрович!
Валентина 07.05.13 Всего 1 отзывов с IP:46.175.140.177
Оперував мого тата, надii було мало ,серцевий викид був 20 %, зробили 3 шонтування ,замiну одного клапана и пластику iншого клапана.Як пiсля цього не сказати що вiн лiкар вiд Бога.Здоровя йому мицного-мицного.
Олеся 06.04.13 Всего 1 отзывов с IP:178.95.173.110
Врач от бога. Спасибо огромное. Оперировал свекровь. Здоровья ему удачи...
Ольга 04.04.13 Всего 1 отзывов с IP:46.63.5.124
Нехай Господь Бог охороняя і дає сил та здоров'я Олександру Дмитровичу!!!Від всієї родини, Вам ,величезне спасибі за те,що врятували життя татові!Хоч як довго ми чекали поки переведуть нас із реанімаційного відділення. Діагноз:тромбоембулія легеневої артерії.Ще раз дуже Вам дякуємо! Ми тепер святкуємо ще одне День народження! Також хотілося б виразити слова подяки і працюючому персоналу! Лікарям,які допомагали проходити реабілітацію та підтримували у процесі одужання!
Велике Вам спасибі,Олександре Дмитровичу, за золоті руки,порядність та душевність!З повагою-сім'я Турських!
P.S.: а людям та їх рідним,які готуються до операції хотілося б побажати величезної ВІРИ та ТЕРПІННЯ!!!
Наталя 10.02.13 Всего 1 отзывов с IP:176.36.141.15
Хірург від Бога! Людина з великої літери! Оперував маму. Безмежна вдячність від дітей та онуків!
Катерина 19.10.12 Всего 1 отзывов с IP:212.109.42.130
замечательный врач и человек!оперировал мою дочь Вику!очень сложный порок!храни Вас Господь Александр Дмитриевич!
Алина Падалко 28.06.12 Всего 1 отзывов с IP:194.44.21.45
Александр Дмитриевич от всей семьи вам огромная благодарность. Оперировал моего отца,диагноз: острая расслаивающаяся аневризма восходящей и брюшной аорты. Очень профессиональный хирург и порядочный человек. Спасибо, что согласились на эту операцию. Храни Вас Бог.
Иван Жиляков 12.03.12 Всего 1 отзывов с IP:193.17.208.101
Оперував мого батька.Чудова людина професіонал. Дуже вам дякую. Павло
Павло 29.02.12 Всего 1 отзывов с IP:37.55.76.122
оперировал мою дочь 10 часов, очень сложный порок. золотой врач, Профессионал с большой буквы!!!
Оксана 23.10.11 Всего 2 отзывов с IP:188.163.7.10
Оперировал мою 6-месячную дочь, очень сложная операция, 10 часов, все слава Богу. Огромное спасибо, Вы - золотой врач! крепкого Вам здоровья!
Оксана 23.10.11 Всего 2 отзывов с IP:188.163.7.10
Чудова людина, професіонал. Чесний. Щасливі, що попали до нього. Людина талановита і дуже порядна. Врятував батька. Дякую.
Артем 22.10.11 Всего 1 отзывов с IP:82.193.99.84
оперировал нашему ребенку сложный порок сердца, операций было несколько, он буквально вытащил его с того света! золотые руки и золотой человек!
Юля 03.09.11 Всего 1 отзывов с IP:93.72.88.20
Внимание! Отзывы с одинаковыми IP могут быть оставлены одним и тем же посетителем!