Останні відгуки

03.12.20
Духовский А. Э.
Редкостная тварь он и его сынок Кирилл ...

03.12.20
Духовский А. Э.
Редкостная тварь он и его сынок Кирилл ...

03.12.20
Духовский А. Э.
Редкостная тварь он и его сынок Кирилл ...

03.12.20
Духовский А. Э.
Редкостная тварь он и его сынок Кирилл ...

03.12.20
Духовский А. Э.
Редкостная тварь он и его сынок Кирилл ...


Новини

06.11.14
Найдено средство против старения!

05.05.13
Опасная меланома!

05.05.13
Игромания - генетическая болезнь

05.05.13
Дневной сон - лекарство от многих болезней

05.05.13
Отчего зубы гиперчувствительны?

1-ий Народний Рейтинг Лікарів України Рус | Укр
Правила рейтинга
знайти лікаря
додати лікаря

Не секрет, що знайти лікаря- професіонала, доброго діагноста, відповідального, що й реально виліковує - серйозна проблема для пацієнтів.

Цей сайт присвячений оцінкам професійних якостей лікарів України їх пацієнтами, тобто Вами, шановні відвідувачі.

Інакше кажучи, для того, щоб Вам було легше знайти потрібного фахівця, щоб Ви знали хоча б його рейтинг на нашому сайті перед тем, як іти на приймання.

З іншого боку, лікарі, знаючи, що їх можуть оцінити в нашому рейтингу, принаймні, повинні намагатися піднімати свій професійний рівень.

Даний рейтинг абсолютно незалежний. Лікарі не можуть заборонити оцінювати себе пацієнтам, крім випадків у п.5.

У підсумку, усі учасники рейтингу повинні виграти - пацієнти поліпшити своє здоров'я, а лікарі - критично подивитися на себе з боку.

Як оцінювати:

Знання - рівень знань лікаря, рівень його теоретичної й практичної підготовки, як Ви це відчуваєте.

Ефективність - правильність діагнозу, адекватність лікування, результативність лікування.

Відношення до пацієнта - увічливість, чуйність, порядність, уважність і т.д.

Але, незважаючи на свободу слова, що квітне в Україні, у нас є деякі правила, виконання яких відслідковується модератором. Порушники будуть забанені.

Правила.

  1. Давайте чесні об'єктивні оцінки лікарів. Пам'ятайте - цією інформацією будуть користуватися інші відвідувачі.

  2. Не ображайте лікарів, не загрожуйте лікарям. Забороняється використання нецензурних слів, мату й матозамінювачів, лічерство, хамство, вульгарні висловлення.

  3. Уводьте тільки робочу контактну інформацію лікаря й адресу місця його роботи. Наприклад, телефон реєстратури, телефон в особистому робочому кабінеті лікаря, телефон в ординаторській.

  4. Не додавайте контактну інформацію особистого характеру (домашня адреса, домашній телефон і т.д.). Виключення - тільки якщо лікар сам дозволив Вам увести таку інформацію. Однак, при сигналі від лікаря про несанкціоноване розміщення такої інформації - вона буде негайно вилучена.

  5. Лікар має право звернутися до адміністратора сайту із проханням відкоригувати контактну інформацію.

  6. Лікар може звернутися до адміністратора сайту з вимогою видалити себе з рейтингу. При цьому лікар повинен вислати адміністрації рейтингу через форму зворотного зв'язку копію свого диплому про вищу медичну освіту для ідентифікації. Проте, такий крок негативно відбиватиметься на іміджі лікаря серед пацієнтів. Закритість лікаря, небажання почути думку пацієнтів про себе свідчить про невпевненість лікаря і, можливо, про його некомпетентність.

  7. Сайт не несе відповідальності за оцінки й висловлення відвідувачів сайту, а також за розміщення тієї або іншої контактної інформації лікаря. Уся відповідальність лягає на власників/користувачів IP- Адрес, з яких був зроблений вхід на сайт.

  8. Відвідувач сайту може оцінити кожного конкретного лікаря тільки один раз в 30 днів. Ідентифікація відвідувача ведеться по IP адресі його комп'ютера.

  9. Якщо населеного пункту, у якім працює лікар немає в списку - укажіть його окремо в поле Контактна інформація. Пізніше він буде доданий у список.

Увага! Кількість оцінок менше 3-х!  -  цей значок, що стоїть напроти лікаря, означає, що цього лікаря оцінили менш 3-оє його пацієнтів. Слід дочекатися збільшення кількості оцінок перш, ніж іти до нього на приймання, хоча цілком можливо, що це лікар високої кваліфікації;

Рекомендований Народним Рейтингом  -  цей значок означає, що даний лікар рекомендується Народним Рейтингом на підставі аналізу відгуків про нього в Інтернеті (на форумах, сайтах медичної тематики і т.i.), персональних интерв'ю з його пацієнтами. Імовірність успішного лікування досить висока.

Кількість оцінок 3 або більше  -  Кількість оцінок 3 або більш - цей значок свідчить про те, що даному лікареві на сайті Народного Рейтингу поставили оцінки 3 або більш його пацієнтів. Тобто, фінальні середні оцінки відображають реальний рівень кваліфікації цього лікаря.


Найкращий консультант
рейтингу
Оленина
Ольга
Владиславовна

гомеопат
Місто: Київ 

 

Реклама на сайті

 

Замовити іменний Диплом "1-го Народного рейтингу лікарів України"

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

Украина онлайн -->